Korouhvička pro GARNI 7INT a GARNI 1NG


Prodej ukončen
Za nákup získáte 9 bodů
Výhody věrnostního programu ›
Doprava zdarma od 2 000 Kč
Možnosti doručení ›
Kód produktu: Korouhvička pro GARNI 7INT a GARNI 1NG
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry Hodnocení(0)
Korouhvička pro GARNI 7INT a GARNI 1NG
Korouhvička pro…
239 Kč

Popis produktu

Korouhvička anemometru určená k integrovanému čidlu GARNI 7INT a GARNI 1NG.

Integrované čidlo GARNI 7INT používá meteorologická stanice GARNI 1085 Arcus a GARNI 2040 Arcus.

Integrované čidlo GARNI 1NG používá meteorologická stanice GARNI 2040 Arcus 2GEN, GARNI 2055 Arcus 2GEN a GARNI 3015 Arcus 2GEN

Hodnocení zákazníků

Produkt dosud nikdo nehodnotil

Poslat hodnocení

Ověřeno
našimi zákazníky
97%
zákazníků doporučuje
náš obchod

Další hodnocení na
Heuréka.cz

Hodinky (i dárek k nim) mi byly doručeny precizně zabalené a balík řádně označený jako křehký. Ocenila bych však, kdyby mi byla nabídnuta úprava řemínku hodinek na míru mé ruky. Bohužel mě vůbec nenapadlo se na obvod kovového řemínku zeptat, ačkoliv jsem s pánem mluvila. Teď budu muset o úpravu žádat u autorizovaného prodejce v našem městě a platit za ni zvlášť. Očekávala bych, že prodejce hodinek toto bude mít na paměti, klienta upozorní a službu nabídne. Dovolat se na prodejnu bylo výzvou samo o sobě.

Miša Přikrylová, 27. 2. 2026

Rychlá a věcná komunikace. Zodpovědně zabaleno, takže nehrozí rozbití při dopravě a gravírování taky skvěle. Nejprve návrh domailu a vytvořeno teprve po odsouhlasení. Spokojenost.

Antonín Hudec, 24. 2. 2026

Objednaný budíček byl bohužel doručen s nefunkčním buzením. Po telefonické domluvě s panem Kubrem jsem budíček, přes zásilkovnu, bezplatně vrátila. Poté jsem si objednala jiný typ, který se mi líbil nakonec i víc a ten dorazil do dvou dnů a byl v perfektním stavu. Oba dva byly perfektně zabalené. Dodatečně děkuji za opravdu milou komunikaci.

Michaela Kutěnová, 24. 2. 2026