Jsme Vám k dispozici (Po-Pá 9-17, So 9-11)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

  Kdy obdržím zboží?

  Jak mohu zboží reklamovat?

  Jak mohu zboží vyměnit nebo vrátit?

   A kdo mi to opraví? Zajišťujeme nejen záruční, ale také pozáruční servis.

   Je nákup v našem obchodě bezpečný? Máte špatné zkušenosti s prodejci na internetu, u nás nemusíte...Tisíce recenzí na nezávislém serveru Heureka.cz je dostatečným důkazem. A pokud si i tak nejste jisti, přijeďte se podívat na naší prodejnu.

   Bleskové dodání zásilek. Skladem máme přes 20.000 položek a ty dodáváme i do 2. pracovního dne.

   A co návod? Návody na všechny u nás dodávané produkty přikládáme do zásilky nebo zasíláme na váš email. Nenašli jste návod nebo potřebujete poradit jak něco nastavit...To není problém, kontaktujte nás.

   Nemůžete se rozhodnout? Tak přijeďte na naší kamennou prodejnu, vše vám tady předvedeme, vysvětlíme, vyzkoušíme a pokud bude třeba také upravíme na míru...

   Jak je to s výrobky a jejich oficiální distribucí? U nás žádné "šedivky" nenajdete. Všechny produkty pochází z oficiální distribuce a je možné tedy uplatnit záruku nejen u nás, ale i v autorizovaném servise.

   A odlišujete se ještě něčím od jiných prodejců? Ano, jsme také například výrobci moderních dubových hodin značky KUBRi, které mimochodem slaví v ČR velký úspěch a za několik let, co tato naše značka existuje, tak již dělá radost a ukazuje přesný čas mnoha domácnostem...