Toužíte po hodinkách, které se stanou spolehlivým doplňkem pro každou příležitost – od cestování přes kancelář až po sportovní aktivity? Objevte LAVVU. Pouzdro je vyrobené z nerezové oceli s řemínkem z ušlechtilé oceli. Hodinky obdržíte v originální magnetické krabičce, do které si je můžete ukládat i doma. Díky tomu jsou skvělou volbou i jako dárek.
LAVVU je česká značka hodinek inspirovaná skandinávským minimalismem. Kolekce jsou praktické, nadčasové a z nadstandardně kvalitních materiálů. Hodinky jsou vodotěsné a navržené tak, aby se hodily ke každému outfitu.
Dopřejte si stylové hodinky, které s Vámi udrží krok v každém okamžiku a budou Vaší připomínkou toho, že život se měří v nezapomenutelných zážitcích.
Parametry hodinek
Materiál pouzdra
nerez ocel
Materiál náramku
nerez ocel
Sklíčko
minerální
Vodotěsnost
50M - 5ATM
Pohon
bateriové napájení
Strojek
Citizen Miyota GM12
Rozměr pouzdra
Ø 38 mm
Podrobně...
Materiál - nerez ocel Nerezová ocel (Stainless steel) je velmi odolný materiál, který je tvrdý, odolný vůči poškrábaní a nárazu, neohýbá se ani neláme. Nezpůsobuje žádné negativní reakce s pokožkou a je díky tomu vhodný pro alergiky. Navíc má antikorozní povrch, který nepodléhá korozi ani oxidaci a zvládne sladkou i slanou vodu.
Minerální sklíčko V současné době nejpoužívanější typ hodinářského skla. Jedná se o zlatou střední cestu, kterou při výběru nic nezkazíte. Minerální sklíčko je velmi tvrdé a má vysoký obsah křemíku, díky čemuž má odolnost vůči běžným oděrům.
Vodotěsnost 50M/5ATM Hodinky s označením vodotěsnosti 50M/5ATM zvládnou běžnou vlhkost, mytí rukou nebo sprchování. Nebude jim vadit ani déšť či stříkající voda. Nemusíte se ale bát ani koupání.
O značce
Už jste objevili místo, kde vzniká čas? Věřte nebo ne, ve východních Čechách stojí dům, kterému se říká Továrna na čas. A právě v této Továrně vzniká sekunda za sekundou a minuta za minutou času. Jak? Tvorbou náramkových hodinek a nástěnných hodin. Továrna na čas poprvé otevřela své dveře v září roku 2017 a vypustila do světa své první výrobky. Jejím snem bylo dívat se dopředu a vyrábět pro lidi moderní a nadčasové věci svých vlastních - českých značek. Občas cestovala do minulosti, aby se řemeslům přiučila od starých mistrů. Získáváním zkušeností a pečlivou prací tak postupně vznikaly kvalitní a designově zajímavé hodiny, hodinky a stříbrné šperky 4 vlastních značek: LAVVU, MINET, CLOCKODILE a VLAHA.
Dobrý den,
zásilka dosud nebyla doručena. Obdržela jsem zprávu od společnosti GLS, ale neobsahovala PIN kód potřebný k vyzvednutí zásilky. Kontaktovala jsem proto společnost GLS a bylo mi sděleno, že je možné, že se zásilka ztratila.
Prosím o vyřešení této situace. Děkuji
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informacíNesouhlasímSouhlasím